Духівник Критського університету обраний митрополитом Нової Зеландії

Поставлення заплановане на липень.

0
74
Архімандрит Мирон (Ктістакіс). Фото basilica.ro

Священний синод православної церкви Константинопольського патріархату обрав нового митрополита для Нової Зеландії. Ним стане архімандрит Мирон (Ктістакіс).

Як повідомляє Седмица.RU, цей священик уже мав досвід служіння в Новій Зеландії. Найвірогіднішою датою архієрейської хіротонії отця Мирона є 11 липня. Митрополія Нової Зеландії стала вакантною після рішення владики Амфілохія (Цукоса) перейти в юрисдикцію Александрійського патріархату.

Архімандрит Мирон (Ктістакіс) народився 15 вересня 1969 року. Після завершення навчання в Іракліоні на Криті він отримав освіту в Афінському сільськогосподарському університеті, який закінчив у 1993 році. У 1996 році він став ченцем у монастирі Агаратос, дияконські свячення отримав у 1997 році, а в 2001 році був висвячений у сан священика і зведений в архімандрити. Тоді ж отримав ступінь на Богословському факультеті Національного університету імені Каподістрії в Афінах. Служив священиком на різних парафіях Критської архієпископії, останні роки обіймав посаду її секретаря, також відомий за духовною опікою викладачів і студентів Критського університету.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here