ЗВЕРНЕННЯ
ДО ПРЕДСТОЯТЕЛЯ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ УКРАЇНИ
БЛАЖЕННІШОГО ЕПІФАНІЯ
МИТРОПОЛИТА КИЇВСЬКОГО І ВСІЄЇ УКРАЇНИ

Ваше Блаженство!

Ми, духовенство Харківсько-Полтавської єпархії Православної Церкви України, хочемо підтримати Вас у складний час становлення Православної Церкви України і запевнити у нашій посиленій молитві. Від моменту створення Помісної Церкви українського народу ми є свідками дії промислу Божого. Без Господньої ласки не відбувся б у грудні минулого року Об’єднавчий Собор, успіх якого стільки разів висів буквально на волосині. Без дії Святого Духа не відбулося б обрання Предстоятеля, а також підписання і вручення Томосу про автокефалію. Немає сумніву, що Милосердний і Премудрий Бог передбачив Своїми незбагненними шляхами саме Вас для виконання історичної місії – стати першим керівником визнаної канонічної Православної Церкви України.

Шлях служіння Христові немислимий без випробувань. Надихаємося думкою про те, що випробування формують і виявляють найкращі властивості християнської особистості, як вогонь випробовує на міцність і цінність коштовні метали. Просимо Бога, щоби Його ласкою будь-які складні обставини життя оберталися для Вас на більшу духовну силу, примноження мудрості та ствердження рішучості та вірності обраному шляху служіння Господу та українському народові.

Засвідчуємо Вам свою братню підтримку, синівську вірність і правдиву християнську любов. Хай Господь обдаровує Вас здоров’ям на довгі роки плідного предстоятельського служіння Святій Українській Церкві!

Від імені єпархіальної ради, кліру та всіх вірних Харківсько-Полтавської єпархії ПЦУ та із щирою молитвою за Вас до Господа

+ Афанасій
архієпископ Харківський і Полтавський ПЦУ

10 травня 2019 року

1 коментар

  1. Дякуємо! Так радісно за нашу церкву, за істинне об’єднання. Господь з нами!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here