Його Блаженству, Блаженнійшому митрополиту Київському і всієї України Епіфанію

Ваше Блаженство!

Від імені духовенства Харківсько-Полтавської та Черкаської і Кіровоградської єпархій Православної Церкви України, та від себе особисто, вітаю Вас із 10-ою річницею з дня архієрейської хіротонії.

Десять років тому Ви віддали себе в жертву служіння Церкві, Богу і народу Божому, прийнявши єпископську хіротонію, і стали на шлях подвигу, який перевищує людські сили. Але з Божою благодаттю Ви впевнено долаєте цей хресний шлях.

Бажаємо Вам милості від Господа і Бога нашого Ісуса Христа, Який сподобив поставити Вас світильником на найвищу ступінь Церкви – Першосвятительську світлоносну кафедру Православної Церкви України. Тож нехай Ваш світильник своїми променями дістає до найпотаємніших куточків людських душ, осяваючи світлом правдивої науки всю Церкву. Віднині український народ у Вашій святині має можливість бачити животворче світло, яке преображає душі, і йти на поклик віри, як пливе корабель бурхливими водами моря на світло маяка, що розтинає темряву, вказуючи шлях до порятунку.

Молитовно бажаю Вам міцного здоров’я, духовної кріпості й успіхів у нелегкому Першосвятительському служінні на благо святої Православної Церкви України і її духовних дітей. Нехай Ваше добре серце, наповнене любов’ю, не знає ні смутку, ні печалі, а перебуває в радості, бо сказав Господь: «Радійте, Я завжди з вами».

Від щирого серця бажаю Вам многих і благих літ під Божою Десницею, яка благословляє кожен день і кожну мить Вашого життя.  Нехай милість Божа завжди буде з Вами!

Εις πολλά έτη Δέσποτα!

З повагою, Вашого Блаженства смиренний послушник

+ Афанасій, архієпископ Харківський і Полтавський ПЦУ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here