Нова книга владики Афанасія (Шкурупія) “ОСТАННІЙ ПОРІГ”

0
525

Повісті, оповідання.

В книгу «Останній поріг» увійшли оповідання й повісті, що побачили світ у книжках «Жива роса» (1987 р.) та «Осіння горішина» (у 1990 р.). Загальна тема творів владики Афанасія (Володимира Шкурупія) — це своєрідний епос українського села 70-80-их років минулого століття, протистояння національних традицій людяності супроти цинізму, нагадування про важливість усвідомлення своїх коренів, любові до рідної землі, заглиблення в моральні витоки народної душі.

Прозаїк описує не стільки село, як глибину української душі в її переживаннях, тривогах, щирості, майстерно показуючи найтонші риси характеру героїв через влучні деталі в їх мові, вчинках, побуті. Його герої добрі, простодушні й щирі. Природа у творах автора виступає одухотвореною, ніби один із героїв, нерозривно вплітаючись у канву твору, увиразнюючи характер героя, описувану подію.

Творчість владики Афанасія (Володимира Шкурупія) зачіпає потаємні струни душі, його пекуче слово проходить крізь саме серце, примушуючи читача переживати, страждати, плакати, але й радіти разом із героями. Його проза — біль душі, який рятує від байдужості, моральної деградації, вона читається на одному подиху, залишаючи в серці глибокий слід. Саме з допомогою таких творів пізнається наша національна ідентичність.

https://dobrodiy.org.ua/

Вага 650 g
Розміри 20.7 × 13.8 × 4 cm
Книга “Останній поріг” Рік видання: 2019
Мова видання українська.
Палітурка: тверда.
Обсяг: 576 стор.
ISBN 978-966-97933-0-0

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here