Архієпископ Афанасій звершив Богослужіння сьомої Неділі після Пасхи

«Сьогодні ми згадуємо Перший Вселенський Собор і отців Церкви, які зібралися на цьому Соборі.  Він для нас важливий тому, що цей Собор відстояв у християнському світі головну істину нашої віри, яка є осердям нашого спасіння Божество Господа нашого Ісуса Христа», – Архієпископ АФАНАСІЙ (Шкурупій).

28 травня 2023 року, сьомої Неділі після Пасхи, свв. Отців І Вселенського  собору, Архієпископ Афанасій, очолив Божественну літургію у Свято-Михайлівському кафедральному храмі в м. Полтаві. Спільно з Владикою Афанасієм служили: секретар єпархіального управління архімандрит Антоній (Бондарець) та настоятель парафії протоієрей Олександр Горай.

«У чому полягає для нас радість спасіння? – запитав Владика Афанасій у повчальному слові й зазначив: – А в тому, що ні ангел, ні якась інша Божа істота, а Сам Господь Бог став малим, щоб бути рівним із нами. Сам Господь віддав Себе, щоб людина прилучилася до Його Божественного життя. Апостол Павло вчить нас, що ніяка небесна істота, ніяка сила, а саме Сущий повсюди Бог втілився на землі заради нашого спасіння. Він і є Той, Хто любить людський рід, і кожну душу зокрема, і всіх нас загалом».

Під час Богослужіння виголошувалися прохання про перемогу наших збройних сил над російським агресором. Після Потрійної єктенії Владика Афанасій виголосив молитву «В час нашестя ворогів».

Після завершення Богослужіння Архієпископ Афанасій привітав із днем народження хористок єпархіального хору Ірину Колодяжну та Настю Кравець, благословивши їх іконами Пресвятої Богородиці.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here