Храмове свято в Івашках

SAMSUNG CSC

29 квітня 2019 року, другого дня після Воскресіння Христового, високопреосвященний Афанасій, архієпископ Харківський і Полтавський ПЦУ, з архіпастирським візитом завітав до парафії Воскресіння Христового в с. Івашки під Полтавою на храмове свято. Владика очолив святу Божественну літургію. Спільно з правлячим архієреєм служили ігумен Антоній (Бондарець), секретар єпархіального управління, та протоієрей Олександр Горай, настоятель парафії.
«Дорогі мої! Вітаю Вас із великою пасхальною радістю! В ці дні вона наповнює наші серця більше, ніж якась інша. Тому будемо з радістю і глибокою вірою вітати один одного знаючи, що Христос воскрес Своїм тілом і таке ж воскресіння дарував і нам з вами, коли прийде судна година. Тому смерть нам не страшна, бо вона відкрила нам ворота у вічність – у Царство Боже. Коли прозвучить голос Божий і покличе нас, тоді й ми воскреснемо тілом і духом, і будемо в радості співати вічну пісню подяки Отцю Небесному», – сказав зокрема архієпископ Афанасій, звертаючись до присутніх на богослужінні.
Після літургії віряни з владикою Афанасієм та священиками звершили хресну ходу довкола молитовного будинку. Потім був козацький куліш та концерт дитячих хорових колективів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here