Архієпископ Афанасій очолив святкове Богослужіння в м. Новомиргород

«Свято Успіння Пресвятої Богородиці – це день, коли ми задумуємося над самою таїною смерті – вона страшна і велична, через неї ми пізнаємо і основи нашого життя. А вони тримаються на Таїнах Пресвятої Трійці – ми їх не бачимо, а відчуваємо кожною клітиною свого тіла і порухом думки», – АФАНАСІЙ, архієпископ Харківський і Полтавський ПЦУ.

28 серпня 2021 р., в день Успіння Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Вседіви Марії, Високопреосвященний Афанасій, Архієпископ Харківський і Полтавський, очолив святу Божественну літургію у храмі Успіння Пресвятої Богородиці м. Новомиргород на Кіровоградщині. Спільно з правлячим архієреєм служили ігумен Антоній (Бондарець), протоієрей Степан Катькало, настоятель парафії, та духовенство Черкаської і Кропивницької областей.

На вході до храму віряни вітали Владику Афанасія запашним короваєм та квітами.

«Нашу душу переповнює піднесенням не лише таїна смерті, а й таїна всієї віри. Задумаймося над тим, яким би жахливим і безпросвітнім було наше життя, аби ми бачили лише те, що дається нам звичайним тілесним зором, що можна взяти руками, покуштувати на смак, відчути на дотик, тобто ставитися до всього, що оточує, як до звичайної речі! – сказав архієпископ Афанасій під час проповіді. – Але маючи віру, поринаючи в її таїни, сприймаючи душею неосяжні звичайним розумом істини одкровення, істини віри, ми підсвідомо відчуваємо всю велич життя в Господі».

Владика привітав парафіян зі святом, а причасників із причастям Тіла і Крові Христових.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here