Архієпископ Афанасій молитовно відзначив свій день народження

24 серпня 2021 року Високопреосвященний Афанасій, архієпископ Харківський і Полтавський, очолив святу Божественну літургію у Свято-Михайлівському храмі м. Полтави, молитовно відзначивши свій 67-ий день народження (20 серпня). Спільно з архієреєм служили ігумен Антоній (Бондарець), секретар єпархіального управління, який також цього дня відзначив молитовно свій 57-ий рік народження, та протоієрей Олександр Горай, настоятель парафії і благочинний Полтавського району.

Після богослужіння архієпископ Афанасій, на відзначення 30-ліття державної незалежності України, спільно з духовенством звершив громадський молебень на державне свято, затверджений Священним Синодом ПЦУ.

Потім священики й віряни теплими словами та квітами вітали свого архіпастиря з днем народження. Ігумен Антоній підніс архієпископу Афанасію подарунок – білу митру. Жовту митру Архієпископу Афанасію подарувала родина парафіянки Людмили Половини, а протоієрей Олександр Горай – рипіди. Хористи з присутніми проспівали архієрею урочисте многоліття.

Щирі вітання приймав також ігумен Антоній. Після вітань та квітів і йому проспівали урочисте многоліття.

Після цього архієпископ Афанасій привітав з днем народження послушника Олександра Нещерета, побажавши йому доброго здоров’я і духовної радості в Ісусі Христі, та благословив його іконою вмч. Кипріана і мч. Устинії.

На завершення архієпископ Афанасій помазав усіх святим єлеєм.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here