Толока у Зміїві

На запрошення депутатів місцевого самоврядування та з благословення правлячого архієрея Харківсько-Полтавської єпархії ПЦУ Архієпископа Афанасія, прийняв участь у досить цікавому заході, який виник на території України в давні часи і має назву «толока» – спільна жертовна праця на благо громади. Гарна та добра справа присвячена тридцятій річниці незалежності неньки нашої України. Плоди праці проявляться лише наступної весни, коли все, що посадили, набере силу і розквітне, але всі, хто працював, вже отримали радість. Приємно було працювати окутаними любов’ю тих, хто трудився поруч, і радісно було спостерігати, як діти учасників толоки дружно малюють за столами, які організатори толоки завчасно змонтували для них, не забувши покласти на них чистий папір, олівці, фарби.

Після плідної праці учасники толоки провели мітинг, присвячений Дню Незалежності, під час якого відслужили Подячний молебень за Україну.

Щиро дякую організаторам заходу за їхню любов до України, до рідного краю і до людей, які проживають у місті Зміїв. Дякую Богові за всіх, хто старанно працював на благо інших. Нехай Господь благословляє організаторів і учасників заходу.

Слава Богу! Слава Україні! Героям слава!

Іван Полежака, настоятель парафії ікони Пресвятої Богородиці «Неопалима купина» м. Зміїв.

Фото Тані Бєлявцевої

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here