У Греції на острові Спецес, що розташованих на північний захід від Афін, відбулася міжнародна екологічна конференція. Захід відкрив Його Всесвятість архієпископ Константинополя-Нового Риму і Вселенський патріарх Варфоломій.

Як повідомляє rua.gr, духовний лідер православних християн світу прагне переконати інших релігійних лідерів приєднатися до глобальної битві проти зміни клімату. Конференція, в якій беруть участь провідні екологи з різних країн світу, відбулася через рік після того, як президент США Дональд Трамп оголосив про вихід своєї країни з Паризької кліматичної угоди. “Наша мета – підтвердити спільну відповідь на екологічну кризу, захищаючи нашу планету як священне спадщину для всіх людей і особливо наших дітей”, – сказав владика Варфоломій.

Архієрей, якого у світі також називають “Зеленим патріархом” за його увагу до справи захисту довкілля, відкрив також 9-й Міжнародний екологічний симпозіум “До зеленої Аттики: збереження планети і захист її народу”. Цей захід відбувся в Афінському Музеї Акрополя. Там владика Варфоломій попередив про небезпеку, пов’язану з відходами в Саронічній затоці, де знаходитися більше половини сміття з усіх морів, що оточують Грецію.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here