Архієпископ Афанасій (Шкурупій) освятив накупольні хрести

29 листопада 2018 року, в день пам’яті апостола і євангеліста Матвія, високопреосвященний Афанасій, архієпископ Харківський і Полтавський, керуючий Черкаською і Кіровоградською єпархією УАПЦ, відвідав з архіпастирським візитом с. Давидівку Пирятинського району на Полтавщині.
В тимчасовому храмі-каплиці парафії вмч. Георгія Побідоносця архієпископ Афанасій звершив молебень до Пресвятої Богородиці. Спільно з владикою служили ігумен Антоній (Бондарець), секретар єпархіального управління, протоієрей Олександр Горай, обласний благочинний, та протоієрей Іван Піпак, настоятель Свято-Георгіївської парафії. Після молебня владика Афанасій вручив Благословенні архієрейські грамоти парафіянам, які доклали найбільше зусиль, допомагаючи в будівництві нового храму.
Потім архієпископ Харківський і Полтавський Афанасій очолив хресну ходу до будови нової церкви в центрі села. Тут владика Афанасій звершив чин освячення накупольних хрестів, а також благословенними грамотами відзначив працю будівельників.
На цю історичну подію в житті Давидівки прийшли жителі села з дітьми. Після завершення молебня парафіяни мали змогу прикластися до щойно освячених хрестів. Потім освячені куполи з хрестами були встановлені на храмі. Будується храм за допомогою головного жертводавця, директора місцевого господарства Василя Донченка, відзначеного архієпископом Афанасієм церковною нагородою – орденом прп. Іллі Муромця. Віднині хресні знамена Господа Ісуса Христа сяють Божою славою над Давидівкою, захищаючи її мешканців від усього злого.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here