Почесна грамота – голові Полтавського міського сестринства УАПЦ

0
300

DSC_077724 серпня 2016 р у День Незалежності України у Полтаві  відбулася урочиста церемонія вручення Державних нагород.

DSC_0695За високий патріотизм, вагомий особистий внесок у національно-культурне відродження України, активну участь у здійсненні волонтерських ініціатив по матеріальному забезпеченню українських військових та з нагоди Дня Незалежності України почесною грамотою Полтавської обласної ради нагородили  заслуженого працівника культури України, лауреата обласної премії імені Панаса Мирного, голову Полтавського міського православного сестринства святої княгині Ольги Валентину Шемчук.

Варшава-2Потрібно зазначити, що голова сестринства щойно повернулася із Польші, де у складі полтавської делегації представляла українське національне мистецтво на Ягеллонському ярмарку у Люблені. У день Свята Війська Польського на ознаку пам’яті про переможну Варшавську битву під час польсько-більшовицької війни 1920 року полтавці відвідали столицю Польщі.

Варшава«Урочисто прибраний у святкові дні найбільший у Варшаві Президентський палац. Біля готелю «Брістоль», що стоїть поруч, доброзичливі поляки, дізнавшись, що ми приїхали до Польщі представляти українське національне мистецтво, зацікавлено розповідали про своє рідне місто, розпитували про Україну, фотографувалися разом із нами. Надзвичайно приємно, що  таке невимушене спілкування різними мовами було цілком зрозумілим і тому  водночас об’єднувало людей різних країн, але однієї історичної спадщини, різних віросповідань, але ми всі хритияни, різних та, на диво, схожих смаків, звичок, уподобань. І в наших душах зринало відчуття чогось рідного – рідного в мові, танцях, співах, виробах народного мистецтва. Ніби далекі родичі зустрілися знову»,  – поділилася своїми враженнями від поїздки Валентина Шемчук.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here