Різдвяне вітання Блаженнішому Макарію, Предстоятелю УАПЦ, голови Інформаційно-видавничої комісії УАПЦ високопреосвященного Афанасія

0
718

Різдвяне вітання

Блаженнішому Макарію, митрополиту Київському і всієї України, Предстоятелю Української Автокефальної Православної Церкви, високопреосвященного Афанасія, архієпископа Харківського і Полтавського, голови Інформаційно-видавничої комісії УАПЦ.

12202105_758962384249166_808926246_nЩе один рік Божий прожила наша Церква, ведучи український народ шляхом спасіння в життя вічне. Ще один рік ми з вами пройшли, торуючи тернистий шлях утвердження Української Автокефальної Православної Церкви в українському суспільстві. Нам було нелегко, почасти надто тяжко, однак, спираючись на героїчний життєпис нашої Церкви першої половини 20-го століття, на той міцний фундамент, який заклали своїм віросповідницьким подвигом і безмежною любов’ю до Христа Бога нашого й Неньки-України архієреї, священики й віряни УАПЦ, ми з надією й оптимізмом дивимося в майбутнє.

Натхненні прикладом стійкості й мужнього стояння за рідну Церкву й Україну в лихі часи більшовицького московського терору, ми, нинішні автокефалісти, під Вашим Першосвятительським омофором, у важких умовах продовжуємо їхню святу справу духовного опікування українським народом в істині й правді, в дусі безмежної любові до рідної Вітчизни. І хоч сьогодні ми з гіркотою констатуємо, що слова Господа: «Жнива багато, а женців мало» (Мт., 9:37), як ніколи звучать актуально в нинішньому світі вседозволеності, але дивлячись на апостолів Христових, які, незважаючи на смертельну небезпеку, сміливо збирали навколо себе послідовників віри й творили Церкву, ми будемо під Вашим омофором примножувати й зміцнювати автокефальну отару овець Христових і оберігати її від згубних віянь нинішнього часу.

Неймовірно важко сіяти на ниві, де на кожному кроці каміння й колюче терня, але для правдивої Церкви Христової не в новину ні труднощі, ні переслідування, ні вороже ставлення. Однак, бачить Бог – поряд із супротивниками Його Церкви-мучениці непохитно стоять і її друзі. Хай їх не так багато, але вони сильні своєю щирістю і відданістю. Під натиском неправди вони ще більше зміцнюють віру в Бога й вірність рідній Церкві. А для нас це неоціненний скарб. Тому, бачачи нашу стійкість, до нашої когорти долучатимуться інші.

Бажаю Вам радості й благоденства в народженому Христі Ісусі та міцності й сили духу стійко нести свій Першосвятительський хрест. Але нехай Господь допомагає у Вашій невтомній праці на благо рідної Церкви й України. Дай, Боже, щоб і надалі, жертовно й натхненно, Ви продовжували своє служіння в дусі безмежної любові до рідної Вітчизни й Церкви, і нехай Господь береже Вас для цієї святої місії.

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here