Архієпископ Афанасій звершив Богослужіння першої Неділі після П’ятидесятниці

«Життя святої людини, це прихилене небо для іншої людини. Дивлячись на святих, ми споглядаємо невелику частину Божого Царства, нашої майбутньої Батьківщини», – Архієпископ АФАНАСІЙ (Шкурупій).

11 червня 2023 року, першої Неділі після П’ятидесятниці, Всіх святих, Архієпископ Афанасій очолив Божественну літургію у Свято-Михайлівському кафедральному храмі в м. Полтаві. Спільно з Владикою Афанасієм служили: секретар єпархіального управління архімандрит Антоній (Бондарець) та настоятель парафії протоієрей Олександр Горай.

«Життя святого, це той час, коли Господь може бути близько біля нас, бо, спілкуючись зі святою людиною, чуємо далеке відлуння Божого голосу, який кличе нас до себе. Бути святим означає бути досконалим у всьому, – сказав Владика Афанасій у повчальному слові й зазначив: – Бути святими в наш час нелегко. Словами заохочення для нас будуть такі слова отця нашого Іоанна Златоуста: «Нехай ні безчестя не засмучує нас, ні бідність не перешкоджає, ні хвороби не послаблюють бадьорості душевної, ні людська зневага і приниження не роблять нас менш ревними до подвигів доброчесності».

За Богослужінням молилися за українських воїнів, захисників рідної землі, а також виголошувалися прохання про перемогу наших збройних сил над російським агресором. Після Потрійної єктенії Владика Афанасій виголосив молитву «В час нашестя ворогів».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here