Вітання голові інформаційно-видавничої комісії УАПЦ Високопреосвященному Афанасію у річницю його архієрейської хіротонії

0
431

Ваше Високопреосвященство!

Високопреосвященний Владико!

2015-05-16-149Духовенство та вірні Харківсько-Полтавської єпархії УАПЦ вітають Вас із річницею Вашої архієрейської хіротонії! Ви пройшли нелегкий шлях відновлення єпархії, прийнявши під свій омофор суцільну руїну як у духовному, так і в матеріальному плані. Та, будучи мудрим архіпастирем, ви змогли не тільки відродити, а і примножити доручену вам Богом паству. За час вашого перебування на кафедрі Українська Автокефальна Православна Церква на Харківщині та Полтавщині змогла піднятися з колін та розпочати впевнену ходу, збільшуючи кількість парафій та священства. Ваша працелюбність на Божій ниві щедрими сходами відзначила невідворотність розпочатого вами процесу утвердження нашої матері-Церкви, а ваша жертовність та непоступливість у питаннях правди, справедливості та любові стала прикладом для наслідування багатьом священикам.

В цей святковий день ми бажаємо Вам, побачивши сходи вашої праці, дочекатися щедрих врожаїв християнської цнотливості, ангельсько-монашого подвижництва та  гарячої справжньої української православної віри. Міцного Вам здоров’я, сили та терпіння, наш шановний та всіма любимий Владико!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here