Архієпископ Афанасій звершив Богослужіння на Богоявлення

«Свято Богоявлення повертає нас у глибоке минуле, коли Ісус Христос хрестився в тридцятирічному віці в річці Йордані перед тим, як вийти на проповідь нового вчення, яке Він утвердив Своїми стражданнями заради спасіння людства. Початок цього шляху ознаменувався засвідченням Його Божества Богом Отцем і Святим Духом, коли прозвучали з неба слова: «Це Мій Син улюблений, Його слухайте!» Але чи виконуємо ми заповіт Отця Небесного? Чи слухаємо ми, чи виконуємо у своєму житті Євангельську науку Христа Господа нашого? В цьому найбільша проблема нас, віруючих православних християн. Коли Ісус охрещувався, то Отець небесний дав, мабуть, найголовніший заповіт: «Його слухайте!» – АФАНАСІЙ (Шкурупій), архієпископ Харківський і Полтавський, керуючий Черкаською і Кіровоградською єпархією.

19 січня 2019 року, в день свята Богоявлення, Хрещення Господнього, високопреосвященний Афанасій, архієпископ  Харківський і Полтавський, керуючий Черкаською і Кіровоградською єпархією, звершив святу Божественну літургію в кафедральному храмі Пресвятої Трійці в с. Червона Слобода (м. Черкаси). Спільно з Владикою служили протоієрей Віталій Двірник, секретар єпархіального управління, ігумен Антоній (Бондарець), протоієрей Сергій Катренко та ієрей Віталій Сєдов.

Після завершення богослужіння, архієпископ Афанасій привітав вірян із святом Богоявлення та сказав коротке повчально слово про значення хрещення Ісуса Христа. Архієрей також нагородив церковними нагородами тих із вірян, які беруть активну участь в житті Свято-Троїцької парафії та Черкаської і Кіровоградської єпархії.

Потім архієпископ Афанасій звершив чин Великого освячення води на подвір’ї храму та окропив вірних святою Богоявленською водою.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here