У Полтаві відбувся Мстиславівський марафон

5 червня 2021 року, відбувся черговий благодійний Мстиславівський марафон, заснований  управлінням Харківсько-Полтавська єпархії ПЦУ. Цього року його приурочили до річниці Всеукраїнського Собору УАПЦ, на якому було обрано Патріархом Київським і всієї України Мстислава (Скрипника), уродженого полтавця. Відбувся марафон, як і в попередні роки, в Корпусному парку – серці Полтави. Проведення марафону мало дві мети: привернути увагу полтавців до імені свого славетного земляка, а ще зібрати кошти на відбудову хати-музею Патріарха, в якій він народився, виріс і з якої пішов у велике життя.

Благословив захід високопреосвященний  архієпископ Афанасій, керуючий Харківсько-Полтавською єпархією ПЦУ. Цього року полтавці бігли на таких дистанціях: 300 м, 1 км та 3 км. Перед початком забігу присутніх порадувала своїм співом солістка Полтавської обласної філармонії Лідія Борисенко.

Також цього дня відзначається Всесвітній день охорони навколишнього природнього середовища. Саме тому під час заходу голова відділу охорони НПС Харківсько-Полтавської єпархії ПЦУ Людмила Теймуразян організувала еко-просвітницьку акцію: були виставлені банери та листівки просвітницького характеру ГО «Полтава без сміття», РЛП «Диканський». Також кожен присутній зміг придбати  різноманітні товари, виготовлені власноруч полтавськими майстрами.

Дякуючи Геннадію Полових, було організовано спортивну складову Мстиславівського марафону: визначення маршруту, нанесення позначок  старту та фінішу, визначалися секундоміром результати. Переможці нагороджувалися медалями та грамотами, а також подарунками від спонсорів. Вручав нагороди переможцям архієпископ Афанасій.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here