Тут постане чернеча обитель

«Нехай Дух Божий витає в цьому місці, де затеплилася лампада чернечого життя, а духовний подвиг ченців зростає з кожним роком і кожним днем за молитвами святителя Миколая до Господа нашого Ісуса Христа. Нехай чернече життя в цій обителі проходить під охороною великого святого Вселенського православ’я чудотворця Миколая та під Покровом Пресвятої Богородиці», – архієпископ Афанасій (Шкурупій).

22 травня 2018 року, в день Перенесення мощів свт. Миколая чудотворця з Мир Лікійських до м. Бар,  в смт. Ков’яги Валківського району на Харківщині, високопреосвященний Афанасій, архієпископ Харківський і Полтавський, керуючий Черкаською і Кіровоградською єпархією, звершив чин освячення поклінного хреста на місці побудови храму чоловічого монастиря святителя Миколая чудотворця.

Зустрів владику Афанасія – священноархімандрита монастиря, намісник чернечої обителі ієромонах Феодосій (Ганзій) та підніс хрест для цілування. Після огляду палаткового храму, встановленого для богослужінь та молитви до часу побудови головного храму, архієпископ Афанасій звершив чин освячення хреста. Спільно з владикою служили ігумен Антоній (Бондарець), секретар Консисторії (єпархіального

управління), ієрей Олександр Горай, голова відділу по зв’язках із громадськістю та ЗМІ Консисторії, та ієромонах Феодосій (Ганзій).

В цій знаменні події взяли участь голова Валківської районної ради Віталій Оноша, перший заступник голови Валківської РДА Наталія Осадча та Ков’ягівський селищний голова Віктор Путінцев, а також жертводавці обителі.

Звертаючись до присутніх із архіпастирським словом, владика Афанасій висловив побажання, щоб якомога швидше на цьому місці організувалося чернече життя.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here