Архієпископ Афанасій взяв участь у відзначенні храмового свята в м. Харкові

9 серпня 2019 року, у день пам’яті святого великомученика і цілителя Пантелеймона, храмове свято відзначила парафія св. вмч. і ціл. Пантелеймона м. Харкова Харківської єпархії ПЦУ. На запрошення правлячого архієрея участь у відзначенні храмового свята взяв і архієпископ Афанасій (Шкурупій).

Святкову Божественна літургію очолив єпископ Харківський і Богодухівський Митрофан. Перед входом до храму правлячого архієрея парафіяни зустріли із квітами та короваєм.

Його Преосвященству співслужили архієпископ Афанасій, правлячий архієрей Харківсько-Полтавської єпархії, ігумен Антоній (Бондарець) (Харківсько-Полтавська єпархія), протоієрей Григорій Стасюк, настоятель храму та секретар єпархіального управління, а також священики обох єпархій.

Після євангельського читання владика Митрофан звернувся до присутніх парафіян з повчальним словом та побажав усім молитовного заступництва святого великомученика і цілителя Пантелеймона.

Після завершення Літургії священнослужителі відслужили святковий молебень до святого Пантелеймона та окропили всіх присутніх святою водою.

Святкове Богослужіння прикрасив чудовий парафіяльний церковний хор, а служба Божа завершилася уставним многоліттям.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here