Архієпископ Афанасій звершив молебень в Решетилівці

«Божа Мати прожила на землі в смиренні й терпінні, показавши таким чином і нам приклад того, яким повинне бути й наше життя. Вона розкрила нам силу смирення й допомогла зрозуміти сенс людського буття», – архієпископ Афанасій (Шкурупій).

10 серпня 2019 року, в день вшанування ікони Пресвятої Богородиці «Одигітрія», високопреосвященний Афанасій, керуючий Харківсько-Полтавською єпархією ПЦУ, взяв участь у храмовому святі однойменної парафії в м. Решетиліка на Полтавщині. Архієпископ Афанасій звершив водосвятний молебень біля каплиці та сказав повчальне слово до віруючих. Спільно з владикою Афанасієм служили ігумен Антоній (Бондарець), секретар єпархіального управління, протоієрей Олександр Горай, благочинний Полтавської області, та ієрей Вадим Кісіль.

Згадуючи цього дня про те, як за молитвами до Пресвятої Богородиці перед Її іконою «Одигітрія», Вона виявляє до нашого народу велику милість і приходить на допомогу, ми всі просимо Її, щоб і в особистому нашому житті Цариця Небесна була Заступницею нас, грішних, перед Сином Її Ісусом Христом. «Будемо ж просити Богородицю, щоб Вона допомагала нам спрямовувати свій духовний шлях у руслі християнських цінностей, влаштовувати життя за законами Божими, щоб Вона ніколи не залишала нас  без уваги в наших скромних людських потребах і справах, щоб Своїм святим омофором захищала нашу багатостраждальну Батьківщину Україну», – сказав, зокрема, у повчальному слові архієпископ Афанасій.

Після молебню відбулася спільна трапеза.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here