В Черкаській і Кіровоградській єпархії вшанували жертв голодомору

0
442

IMG_20161126_11144226 листопада 2016 року, в день пам’яті жертв голодомору, з благословення Високопреосвященного Афанасія, архієпископа Харківського і Полтавського, керуючого Черкаською і Кіровоградською єпархією УАПЦ, секретар Консисторії протоієрей Віталій Двірник та благочинний кафедрального Свято-Троїцького собору протоієрей Андрій Буць – представники Черкаської і Кіровоградської єпархії, на запрошення керівництва Черкаської ОДА, відслужили заупокійну літію спільно з представниками УПЦ КП та УГКЦ, а також запалили вогонь пам’яті.

Того ж дня, в с. Червона Слобода, за сприяння місцевої влади та спільно з патріотами України, клірики єпархії відслужили заупокійну літію за жертвами голодомору. Літію звершили: секретар Консисторії протоієрей Віталій Двірник, благочинний кафедрального Свято-Троїцького собору протоієрей Андрій Буць, клірики кафедрального собору протоієрей Сергій Катренко та протоієрей Олександр Василенко.

Після літії проповідь виголосив протоієрей Андрій Буць, наголосивши на тому, що тодішня тоталітарна влада цілеспрямовано знищувала українську націю, влаштовуючи штучний голодомор, а також що спроби знищити Україну, як самостійну державу, продовжуються Москвою й понині. «Нам же, хто живе нині, – сказав о. Андрій, – дана Господом унікальна можливість відстояти, розбудувати Україну як сильну і розвинену, процвітаючу європейську державу».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here