На Афоні берегтимуть довкілля, відправляючи на переробку відходи

0
180
Фото afon-ru.com
Фото afon-ru.com
Фото afon-ru.com

Священний Кинот – центральний виконавчий соборний орган управління Святої Гори Афон, до якого входять представники 20 монастирів – ініціював переробку відходів на півострові. Метою цього є захист природи Святої Гори, повідомляє благодійний фонд «Православний спадок України на Святій Горі Афон».

На переробку відправлятиметься папір, скло, пластик, алюміній та різноманітні упаковки, що потрапили в чернечу республіку. «Ми відчуваємо велике благословення, що ми живемо в цьому святому місці, Саду Пресвятої Богоматері. З цієї причини ми повинні завжди намагатися дотримуватися чистоти унікальної краси нашого навколишнього природного середовища і священної землі, по якій ступаємо», – відзначили в поясненні афонські монахи.

Ідею вже підтримала грецька компанія з переробки вторсировини ΕΕΑΑ, яка працює з 92% населення Греції. Відходи будуть передавати в місто Терми, де їх піддадуть сортуванню і переробці. Інформацію про користь цієї ініціативи для довкілля планують популяризувати серед паломників.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here