Синод Болгарської церкви розкритикував документи Всеправославного собору

0
153
Фото vesti.bg
Фото vesti.bg
Фото vesti.bg

Синод Болгарської православної церкви виступив із критикою рішень Святого і великого собору православної церкви, котрий відбувся у червні 2016 року на грецькому острові Крит. Про це повідомляє Релігія в Україні з посиланням на журнал українського патролога Іллі Бея.

Той наводить переклад заяви болгарських єпископів, які відмовляють визнавати собор великим, святим і все православним. Особливо критично вони налаштовані щодо документу про ставлення православної церкви до решти християнського світу. Архієреї БПЦ вважають, що собор припустився організаційних і богословських помилок, а його документи “містять невідповідності православному церковному вченню, догматичному і канонічному переданню церкви”.

Синод наполягає на тому, що схвалені документи підлягають подальшому обговоренню та редагуванню або мають бути замінені на інші. При цьому Болгарська церква була однією з небагатьох, хто відмовився від участі у Всеправославному соборі, а відтак і від обговорення та голосування за його постанови, котрі ухвалювалися за принципом консенсусу.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here