Ще одна парафія перейшла до ПЦУ

Православна парафія в с. Бужанка отримала державну реєстрацію
Як уже повідомлялося раніше, на Черкащині, в с. Бужанка Лисянського району, парафіяни місцевої релігійної громади Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії УПЦ МП в лютому цього року на загальних зборах переважною більшістю голосів прийняли рішення про перехід до Православної Церкви України. У червні до Черкаської ОДА було подано Статут із змінами та доповненнями, а 25 вересня, після детального вивчення документів, голова Черкаською ОДА Ігор Шевченко підписав рішення про перереєстрацію громади. Віднині ще в одному селі Черкащини залунає хвала Господу на рідній українській мові.
– Бужанці першими в Лисянському районі вийшли з підпорядкування Московського патріархату та приєдналися до канонічної Православної Церкви України. На черзі парафіяни кількох інших громад в різних районах області, – говорить високопреосвященний Афанасій, архієпископ Харківський і Полтавський, якому Священним Синодом ПЦУ визначена й надалі адміністративна та духовна опіка парафіями Черкаської і Кропивницької областей (до об’єднання – єпархія УАПЦ).
29 вересня 2019 рік. с. Бужанка, Лисянського району: парафія Віри, Надії, Любові і матері їхньої Софії ПЦУ під час молебню, який звершує настоятель о. Іван Мазур.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here