Сила Божа у нашому серці

Архієпископ Афанасій (Шкурупій) звершив святу Божественну літургію в Свято-Троїцькому кафедральному храмі с. Червона Слобода.

«Чому народ не сприйняв звістки про Царство Боже? Навіть руку підняв на пророків, які його благовістили! Коли подивитися на історію Церкви Христової, то всі апостоли, окрім Іоанна Богослова, були вбиті. Як і тоді, так і нині велика кількість людей сприймають слово Боже з ненавистю»,  АФАНАСІЙ (Шкурупій), архієпископ Харківський і Полтавський.

22 вересня 2019 року, 14-ої неділі після П’ятидесятниці, перед Воздвиженням, святих богоотців Іоакима та Анни, високопреосвященний Афанасій, архієпископ Харківський і Полтавський, керуючий Черкаською і Кіровоградською єпархією,  очолив святу Божественну літургію в Свято-Троїцькому кафедральному храмі с. Червона Слобода на Черкащині.

Спільно з правлячим архієреєм служили ігумен Антоній (Бондарець) та ієрей Віталій Сєдов.

«Євангельська наука життя, тобто  спасіння, достатньо радикальна, тому що вимагає від віруючої людини зміни мислення і стану серця. Вона вимагає дотримання морального закону як в особистому, так і суспільному житті, тому що кожна людина має в собі моральну природу, тобто голос совісті. Але людська гординя притлумлює той голос, змушуючи людину не приймати слово Боже. А це дія в людині темної сили, сказав зокрема у своєму повчальному слові архієпископ Афанасій. – Але слова Спасителя про Боже Царство мають у собі велику внутрішню силу. Тому будемо звертатися з молитвою до Господа, щоб сила Божа увійшла в наше серце і щоб з її допомогою ми здобували Царство Боже вже тут, на землі».

Після богослужіння архієпископ Афанасій із священиками звершив молебень на благословення християнських родин.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here