Архієпископ Афанасій звершив святкове Богослужіння Різдва Христового

7 січня 2023 року Високопреосвященний Афанасій, Архієпископ Харківський і Полтавський, очолив святкову Божественну літургію у Свято-Михайлівському храмі м. Полтави. Спільно з архієреєм служили архімандрит Антоній (Бондарець), секретар єпархіального управління, та протоієрей Олександр Горай, настоятель парафії і благочинний Полтавського району.

Під час Богослужіння були зачитані Різдвяні послання Предстоятеля ПЦУ, Блаженнішого Епіфанія, Митрополита Київського і всієї України, та правлячого архієрея Архієпископа Харківського і Полтавського Афанасія.

Також лунали особливі прохання за воїнів, які захищають Батьківщину, та молитва до Господа за звільнення України від нашестя рашистів.

Архієпископ Афанасій благословив виготовлений волонтером Зоєю Воронянською український прапор для грузинського легіону, бійці якого захищають українську землю від російських загарбників.

Після літургії лунала Різдвяна коляда у виконанні дитячого хору «Янголи з небес» та дорослої групи архієрейського хору. Діти отримали різдвяні подарунки.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here