Архієпископ Афанасій звершив літургію на Благовіщення

«Бог ніколи не примушує людину робити щось проти її волі, Він очікує на те, щоб людина пов’язала свою волю з Його волею і таким чином виконала своє призначення в цьому житті. Як усвідомила Божу волю Діва Марія, прийняла її всім серцем, відповівши архангелу: «Я раба Божа, нехай буде за словом твоїм». І не тільки підкорилася, а й виконала до останку», – архієпископ АФАНАСІЙ (Шкурупій).

7 квітня 2019 року, четвертої Неділі Великого посту, Благовіщення Пресвятої Богородиці, високопреосвященний Афанасій, архієпископ Харківський і Полтавський, звершив Божественну літургію святого Василія Великого у Свято-Михайлівському кафедральному храмі м. Полтави. Спільно з владикою Афанасієм служили ігумен Антоній (Бондарець), секретар єпархіального управління, та протоієрей Олександр Горай, настоятель храму.

«Але сучасна людина, яка звикла покладатися на власний розум, силу влади, гроші, тим паче досягнувши в цьому певних успіхів, вигонить Бога зі своєї душі, але в усіх своїх невдачах, бідах і нещастях звинувачує Бога. Одне лише забуває людина – Бог тим допомагає, хто живе з Богом у серці, хто всі свої помисли і вчинки звіряє з Його благою звісткою євангельською наукою життя. Так, як це зробила Діва Марія», – сказав у своїй проповіді архієпископ Афанасій.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here