Голова СУВД ПЦУ Митрополит Іоанн освятив хрест

3 квітня 2019 року до Харківсько-Полтавської єпархії, в розташування 92-ої ОМБр (м. Чугуїв) на Харківщині, завітав Голова Синодального Управління військового духовенства ПЦУ, митрополит Черкаський і Чигиринський Іоанн (Яременко) у супроводі архієпископа Харківського і Полтавського Афанасія (Шкурупія). На подвір’ї бригади архієреїв зустрів командир військової части полковник Володимир Кокорєв, а військовий священик (капелан) бригади, протоієрей Григорій Ганзій, підніс для цілування хрест.
У співслужінні архієпископа Афанасія, капеланів бригади о. Григорія Ганзія й о. Сергія Крота, а також військових священиків, що з’їхалися до Чугуєва, митрополит Іоанн звершив чин освячення поклінного хреста на місці, де найближчим часом розпочнеться будівництво військової каплиці на честь святого благовірного гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного.
Після цього митрополит Іоанн та архієпископ Афанасій, спільно з духовенством, освятили нещодавно відремонтовані приміщення казарми одного з батальйонів, а в Меморіальній кімнаті пам’яті бійців, які відали своє життя, захищаючи Батьківщину від російського агресора, звершили заупокійну літію за спокій душ полеглих героїв. Митрополит Іоанн у супроводі архієпископа Афанасія та військового духовенства оглянув також і кімнату-музей бойових традицій бригади.
Митрополит Іоанн побажав військовим 92-ї ОМБр Божої допомоги й особливого заступництва архістратига Божого Михаїла та подарував командиру бригади Володимиру Кокорєву прапор Синодального управління військового духовенства, де зображений святий заступник.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here