Архієпископ Афанасій звершив Богослужіння 22 Неділі після П’ятидесятниці

молебень

21 листопада 2021 року, 22-ої  Неділі після П’ятидесятниці, свята Собору Архистратига Михаїла та інших Небесних Сил безтілесних, Високопреосвященний Афанасій, Архієпископ Харківський і Полтавський ПЦУ, звершив святу Божественну літургію у Свято-Михайлівському храмі м. Полтави. Спільно з правлячим архієреєм служили архімандрит Антоній (Бондарець), секретар єпархіального управління, та протоієрей Олександр Горай, настоятель парафії, благочинний Полтавського району.

«Нині м впевнено прямуємо до повноти Божого Царства. Наше джерело у наших цінностях, способі мислення, церковних традиціях, нашому жертовному досвіді, нашій культурі, – сказав архієпископ Афанасій у проповіді. – Ми живемо в тяжкий і небезпечний час, коли постає питання: «Що з нами буде далі? Що буде з Україною»? Знаю одне – треба більше молитися, як ми молилися в час Майдану, як молилися в перший рік, коли російський загарбник вторгся на нашу землю й наша соборна молитва стала могутнім духовним щитом на його шляху. Молитися так щиро й натхненно, щоб наша молитва виткала над Україною святий Покров, яким захистить нас Пресвята Богородиця, й ніякий ворог не здолає ні кожного з нас поодинці, ні нашу відроджену націю, ні нашу українську Державу. Так само не здолає і нашої Помісної Церкви!

З Богом ми непереможні. Наші воїни творять чудо захисту рідної землі від переважаючого за силою зброї ворога, а ми будемо творити чудо єдності поміж собою на мирній землі, аби перебувати в такій силі духу, щоб ніяка зла сила не похитнула нас у рішучості відстояти нашу свободу!»

Після літургії Архієпископ Афанасій звершив подячний молебень за Україну, а також відслужив акафіст Архистратигу Михаїлу та іншим небесним силам безтілесним.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here