Архієпископ Афанасій звершив літургію в с. Соколове

«Бог кожного обдаровує талантами – різними, щоб світ розвивався у гармонії духа й тіла, у гармонії духовного й фізичного, яка забезпечує життєдіяльність людини на землі. Але найбільший дар – це життя, яке ми повинні прожити в гармонії з Богом, в єдності з Ісусом, у любові, яка є найціннішим скарбом і найвагомішим плодом, котрий ми повинні принести як підсумок перебування на землі», – архієпископ Афанасій (Шкурупій).

16 вересня 2018 року, 16-ої неділі після П’ятидесятниці, вископреосвященний Афанасій, архієпископ Харківський і Полтавський, керуючий Черкаською і Кіровоградською єпархією, звершив святу Божественну літургію в Свято-Успенському храмі с. Соколове на Харківщині. Спільно з владикою Афанасієм служили ігумен Антоній (Бондарець) – секретар Консисторії (єпархіального управління), протоієреї Станіслав Аштраф’ян – благочинний Харківщини, настоятель храму, та Олександр Горай, ієрей Сергій Довганюк.

«На початку притчі про таланти, яку ми з вами сьогодні чули, Господь розповідає про господаря, котрий вирушав у далеку дорогу у своїх справах, уділивши своїм робітникам певну кількість коштів – талантів, які вони повинні були примножити. І від’їхав собі, надавши їм свободу використання даних ним дарів. Це не означало, що й Христос, як той господар, залишає нас, стає відсутнім у нашому житті. Це означає, що Бог обдаровує нас свободою, як і сказав: «Я прийшов зробити вас вільними». І ось цей проміжок часу, більший чи менший, у просторі вічності, між даруванням і нашою відповіддю, коли Він покличе душу на звіт, є свідченням величі людської особи, прирівняної Богом до Себе: «І зробимо людину за подобою Своєю»,  зазначив архіпастир у повчальному слові під час богослужіння.

Після літургії, керуючий єпархією архієпископ Афанасій, обговорив із настоятелем Свято-Успенської парафії, протоієреєм Станіславом Аштраф’яном, створення при парафії сестринської спільноти із тих віруючих жінок, які виявили бажання присвятити своє життя Господу Ісусу Христу.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here