Архієпископ Афанасій відвідав Тальне на Черкащині

«У своїх молитвах нам треба просити Господа, щоб Він посилав нам бажання вчитися Божої науки, а ще дослухатися до мудрих порад розумних людей. А Предтечу Господнього Іоанна просити допомогти нам підготуватися до гідної зустрічі зі Спасителем, як допоміг тим людям, що приходили до нього на річку Йордан хреститися», – архієпископ АФАНАСІЙ (Шкурупій).

20 січня 2020 року, в день післясвята Богоявлення, Собору Предтечі і Хрестителя Господнього Іоанна, архієпископ Афанасій відвідав з архіпастирським візитом парафію прп. Сергія Радонезького у м. Тальному та звершив святу Божественну літургію в тимчасовому, пристосованому для богослужінь приміщенні. Спільно з правлячим архієреєм служили ігумен Антоній (Бондарець) та настоятель парафії протоієрей Сергій Грубий.

«Нині ми згадуємо пророка Іоанна як сміливого проповідника, який не боявся сильних цього світу, звинувачуючи їх у злих вчинках і злочинах проти народу Божого, навіть самого царя Ірода за його аморальний спосіб життя. По хресному шляху він пройшов до кінця. Його смерть ознаменувала й смерть Спасителя, так само як і його життя було провіщенням життя Господа Ісуса Христа, адже й Христос почав Свій проповідницький подвиг словами Іоанна Хрестителя, зверненими до народу: «Покайтеся, бо наблизилося Царство Боже» (Мт., 3:2), – сказав у повчальному слові архієпископ Афанасій.

Після літургії архієпископ Афанасій у супроводі протоієрея Сергія та ігумена Антонія відвідав село Соколівочку, що поряд із Тальним, та ознайомився з ходом будівництва нового храму.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here