Архієпископ Афанасій звершив богослужіння неділі М’ясопусної

«Суд, який звершить над нами Господь, визначаючи долю кожного у вічності, починається вже в цьому житті. Але ми, засліплені гординею, не помічаємо цього, не вбачаємо у тому, що з нами відбувається, руку Божу, не відчуваємо Його любов і справедливість», – АФАНАСІЙ, архієпископ Харківський і Полтавський

23 лютого 2020 року, неділі М’ясопусної, про Страшний суд, високопреосвященний Афанасій, архієпископ Харківський і Полтавський, звершив святу Божественну літургію у Свято-Михайлівському храмі міста Полтави. Спільно з владикою служили ігумен Антоній (Бондарець), секретар єпархіального управління, та протоієрей Олександр Горай, настоятель парафії.

«Суд Божий звершується над нами за кожним разом, як тільки ми звершуємо власний суд, тобто відстоюємо свою правду, а не правду Божу, – сказав, зокрема, владика у повчальному слові. – Відстоюючи свою дріб’язкову правду, ми часто творимо кривду, яка однозначно входить у протистояння з Божою правдою, тобто грішимо. А тому над нами звершується суд як у цьому житті, так і в житті вічному».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here