Архієрейське богослужіння неділі Сиропусної

«Згадуючи сьогодні вигнання Адама із раю перед початком Великого посту, ми нагадуємо собі про той перший гріх, який роз’єднав людину з Богом і з того часу стала неможливою присутність людини поряд із Ним. Відновити єдність із Отцем Небесним ми можемо, поставивши під контроль свої думки, свої вчинки, свої почуття, взявши за основу молитву, прощення і добрі справи», – АФАНАСІЙ, архієпископ Харківський і Полтавський.

1 березня 2020 року, Сиропусної неділі (Прощеної), згадування вигнання Адама з раю, високопреосвященний Афанасій, архієпископ Харківський і Полтавський, звершив Божественну літургію у Свято-Михайлівському храмі м. Полтави. Спільно з правлячим архієреєм служили ігумен Антоній (Бондарець), секретар єпархіального управління, та протоієрей Олександр Горай, настоятель парафії.

«Усвідомлюючи власний гріх, ми відкриваємо собі дорогу до прощення в час Великого посту, а піст і молитва якраз і покликані на те, щоб зміцнювати нас в утриманні від пристрасті, через яку ми і втрапляємо у гріх. Нехай Господь допоможе нам так пройти дні Чотиридесятниці, щоб зустріти воскреслого Господа духовно оновленими, в стані щирого покаяння перед Богом, з усвідомленням того, що відбулося в нашій душі», – сказав архіпастир на завершення повчального слова.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here