Православна церква Фінляндії відроджує інститут оголошених перед хрещенням

Навчання основ віри триватиме майже рік.

0
237
Фото www.rantapallo.fi

Автономна православна церква Фінляндії (Константинопольський патріархат) відроджує статус оголошених у церковній практиці. Він стосуватиметься дорослих, котрі хочуть стати православними християнами.

Як повідомляє офіційний сайт церкви, перед хрещенням таким особам “необхідно пройти курс оголошення або катехизації, в рамках якого будуть розкриті основи церковного вчення і богослужбового життя”. Навчання відбувається по парафіях у групах, які названі свого роду “православними гуртками”. Воно починається восени і триває до Великодня, а метою є набуття оголошеними знань і досвіду та перевірка серйозності наміру прийняти православ’я.

“В рамках навчання проходить активне знайомство з богослужбовим життям церкви, православним вченням про людину, таїнства і догмати. Оголошений знайомиться і з місцевою парафіяльною громадою”, – повідомляють у фінській церкві. Для охочих уже проведені перші ознайомчі зустрічі в Гельсінкі і Тампере, а регулярні навчання стартуватимуть із початком вересня. Записуватися на курси закликають через електронні анкети на сайтах парафій.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here