Вибори вже стали історією. Перефразовуючи Президента: Зеленський, так Зеленський. Час іде далі, “пережили” Петра Порошенка, дасть Бог, “переживемо” і Володимира Зеленського. Головне — не забалакати внутрішню тишу, зберегти образ Божий у собі. І за суєтою світу цього не змарнувати найголовніші дні року — дні, коли Христос іде на Голгофу. Щоб подарувати нам надію. Щоби звідти засяяла перемога над смертю, торжество добра над злом, світло Воскресіння.

Страсний тиждень — період, коли в Церкві припиняються молитви “за себе”. Бо час приватних “вдосконалень” завершився. Готові чи не готові, зараз ми покликані просто встати у правді перед Богом. Стати свідками того, ЩО Він зробив. ЯК придбано наше спасіння. Свідками трагедії Божої Любові, на яку найближчий учень відповідає: “Не знаю Цього Чоловіка”, а натовп людей волає: “Розіпни Його!”

Тут уже не до прохань про свої життєві потреби. Тут важливо почути зустрічне прохання Христа. Посеред страшної ночі в Гефсиманії — просто побути поряд із Ним. Попильнувати в молитві. Це все, чого Він хоче від нас…

ієрей Дмитро Шаповалов, sophia.church

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here