Константинопольська патріархія підтримала акцію “Година Землі 2018”

0
179
Золотий Ріг із Патріархії. Фото facebook.com/ecumenicalpatriarchate

У стамбульському районі Фанар вечором суботи, 24 березня, на годину зникло будь-яке освітлення на території Вселенської патріархії. У такий спосіб православний центр долучився до всесвітної ініціативи “Година Землі”.

Як повідомляється на сторінці Вселенського патріархату в соцмережі Facebook, екологічна ініціатива отримала схвальний відгук предстоятеля церкви. “Патріарх Варфоломій закликав усіх взяти участь у символічній ініціативі з енергозбереження та охорони природи”, – наголошується в офіційному повідомленні з цього приводу.

За визначенням Вікіпедії, Година Землі (Earth Hour) — це щорічна міжнародна подія, започаткована Всесвітнім фондом природи (World Wide Fund for Nature), котра проводиться останньої або передостанньої суботи березня, і закликає людей, організації та комерційні установи вимкнути необов’язкове світло та електричні пристрої на одну годину, щоб привернути увагу до екологічних проблем нашої планети. Вперше подія була організована Всесвітнім фондом природи Австралії та виданням The Sydney Morning Herald у 2007 році, та отримала світову підтримку вже в наступному 2008 році.

Патріархія без світла. Фото facebook.com/ecumenicalpatriarchate
Резиденція Константинопольського патріарха підтримала “Годину Землі”. Фото facebook.com/ecumenicalpatriarchate

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here