Гріб Господній у Єрусалимі знову доступний для паломників

Закритим храм Воскресіння Христового простояв рівно три дні.

0
543

Минулого тижня після трьох днів закриття на знак протесту відкрився храм Воскресіння Христового в Єрусалимі. Двері святині розчинили для всіх охочих зайти, а одразу по цьому біля кувуклії було відправлено молебень, повідомляє Благовест-Инфо з посиланням на ТАСС.

За свідченням журналістів, які на місці висвітлювали цю подію, певна кількість паломників чекала на відкриття храму з опівночі. Люди були дуже щасливі з того, що їм таки вдалося потрапити всередину.

Відкриття головної церкви Єрусалимського патріархату стало можливим після залагодження конфліктного для уряду Ізраїлю з одного та керівництва православної, римо-католицької та вірменської апостольської церковних структур з іншого боку питання щодо змін в оподаткуванні майна, котре належить християнським громадам Святої Землі. “Дякую всім, хто допоміг відновити статус-кво”, – заявив хранитель ключа від святині Ваджих Нусейбе.

Також стало відомо, що мерія Єрусалиму нарахувала церквам борги зі сплати податків на загальну суму понад 5 мільйонів доларів. Вирішити проблему прем’єр-міністр Ізраїлю Беньямін Нетаньягу доручив спеціально створеній робочій групі.

Повідомлення про закриття Храму Гробу Господнього керівництво Єрусалимського патріархату поширило в неділю Торжества Православ’я, 25 лютого 2018 року.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here