Ви за свободу гинули без скарги

0
170

30.01.2019 року, з благословіння архиєпископа Харківського та Полтавського ПЦУ (УАПЦ) Афанасія, настоятель Свято-Серафимівської парафії Харківсько-Полтавської єпархії Православної Церкви України с. Зачепилівка відвідав захід, присвячений дню пам’яті Героїв Крут. Захід мав глибоко патріотичну назву “Ви за свободу гинули без скарги”.
В ході патріотичної години виступали учні Зачепилівської ЗОШ ім. Бориса Олійника.
Захід провела бібліотекар Зачепилівської бібліотеки Ірина Зуйкова, яка спільно з директором СБК Нелею Погорілою, за підтримки Коби І.О., організувала дане свято. Присутні могли почути цікаві та водночас сумні історії тої страшної події.
До присутніх звернувся священик Дмитро Педина: “Сьогоднішній день є дійсно історичним та символічним для нашого сьогодення. На скільки нам усім відомо, в боях під Крутами приймало участь студентське об’єднання, яке носило назву “Студентський курінь”, тобто Київ захищала молодь. Саме це є дуже символічним і важливим! Це є символом того, що молодь має великий обов’язок та право піднімати свою державу з руїн. На той момент, в тодішній Україні, не було єднання ні у владі, ні в народі. За це загинула молодь! На сьогоднішній день, на жаль, цього єднання серед нашого народу і не відбулося! Україна як була так і залишилася поділена. Саме через це знову гинуть найкращі сини нашої Держави! Тому, ми не повинні допустити продовження цієї страшної історії, ми повинні бути єдиними, задля перемоги, спільної перемоги! Тому, я бажаю кожному з нас мати в серці віру, любов та бажання стати єдиними і перемогти! Героям Крут – вічная пам’ять!”

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here