Митрофорному протоієрею Леоніду Даниленку – 65!

У митрофорного протоієрея Леоніда Даниленка, настоятеля Свято-Духівської парафії с. Ківшарівка, Харківсько-Полтавської єпархії ПЦУ (УАПЦ), що під Куп’янськом, ювілей – 65 років від дня народження.

Дорогий наш отче Леоніде! Ви старійшина Харківсько-Полтавської єпархії, у час третього відродження Української Автокефальної Православної Церкви, Господь благословив Вам важке і складне служіння відродження українського православ’я на зросіщеній Слобожанщині. У складних обставинах  протидії, Ви своїм лагідним характером, порядністю, глибокою вірою і любов’ю до України, привернули до себе десятки й сотні православних сердець. Своє життя Ви жертовно присвячуєте служінню Церкві – Вашим вірним парафіянам, страждаючим, усім, хто звертається до Вас за допомогою і отримують утішення. Ви вірний учень і послідовник Господа Ісуса Христа та істинний пастир Церкви Христовою, надійна опора правлячого архієрея.

Від щирого серця вітаю Вас із днем народження, бажаю  духовної міцності, козацького здоров’я, щоб ми з Вами ще довго служили біля престолу Божого, натхненно працюючи у Божому винограднику. Нехай Пресвята Богородиця захищає Вас Своїм святим омофором.

Многих і благих Вам, отче, літ життя!

+ Афанасій, архієпископ Харківський і Полтавський ПЦУ (УАПЦ)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here