Волонтерський центр Харківсько-Полтавської єпархії УАПЦ передав допомогу українським військовим

0
282
фото: Вікторія Смагіна
фото: Вікторія Смагіна
фото: Вікторія Смагіна

З благословення архієпископа Харківського і Полтавського Афанасія Свято-Михайлівською парафією мікрорайону Івонченці м. Полтави  та Свято-Покровською парафією м. Полтави  була зібрана допомога для українських військових. Координував збір допомоги волонтерський центр єпархії. Цього разу віряни УАПЦ передали військовим полтавські галушки, пироги, вареники, торти та інші смаколики. Безпосередньо в місця розташування українського війська, на «нульові» блокпости цю та багато іншої допомоги передали волонтери Ірина Репало, Вікторія Смагіна, Алекс Дуков і Андрей Березюк. Гуманітарний вантаж доставлений солдатам починаючи із  шахти «Бутовка» та закінчуючи морпехами  на маріупольському напрямку.

DSC07543Наводимо цитату емоційного звіту про поїздку Вікторії Смагіної:

«Всіх люблю, ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА.
Бережіть себе та своїх близьких. Скоро будемо їхати знову….

Та й моррози не збираються кінчатись. Щоб наші хлопці не хворіли, їм потрібна постійна протипростудна та профілактична підтримка. там під обстрілами в них деколи нема змоги навіть поїсти».

Всіх прихожан Української Автокефальної Православної Церкви запрошуємо долучатися до волонтерських ініціатив у своїх єпархіях.

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here