Вітання Блаженнішому Епіфанію, Предстоятелю Православної Церкви України

фото: lenta.ua

Ваше Блаженство!

Від повноти Харківсько-Полтавської та Черкаської і Кіровоградської єпархій, і від себе особисто, вітаю Вас із Днем ангела – днем тезоіменитства!

Коли людина прагне знайти смисл свого життя в цьому світі, то вона неодмінно приходить до першоджерела, яким є Сам Творець. Коли знайомишся з Вашим життєвим шляхом, то бачиш, яким наполегливим Ви були в пошуках Істини і призначення у виконанні волі Божої. А воля Божа поклала на Ваші ще молоді плечі важкий і відповідальний першосвятительський хрест опікування народом Божим у найскладніший період його існування. Цей же хрест можна нести з гідністю у вірі й із молитвою в серці.

Ваше Блаженство! Господь полюбив Вас і Ви щедро цю божественну любов передаєте всім нам, усій повноті новонародженої Православної Церкви України. Ви втілюєте в життя віковічну мрію православних українців мати рідну, визнану в усьому світі Церкву. Шлях Ваш на цьому поприщі тернистий і важкий. Але як би не складалися обставини, з якими б труднощами Вам би не довелося зустрічатися, нехай Господь милостивий завжди буде Вашою опорою і надійним захисником, а ми завжди поряд із Вами.

Вітаючи Вас, підносимо разом із Вами свої серця до Неба у щирій вдячності Отцю Небесному за всі ті благодійства, що Він дарує нам у цьому житті. Єднаючись із Вами в молитві, висловлюємо Вам свою любов і відданість! Нехай Господь підтримує Вас у важкі хвилини та дарує наснагу і силу, здоров’я тілесне і міцність духовну. Многії літа!

Високопреосвященний Афанасій, архієпископ Харківський і Полтавський ПЦУ

25 травня 2019 року Божого

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here