У вівторок, середу та четвер першого тижня Великого посту архієпископ Афанасій звершив повечір’я з читанням Великого покаянного канону прп. Андрія Критського

«Під час Великого посту нам  треба звернутися до досвіду Мойсея, який сорок років водив пустелею єврейський народ, щоб вимерли всі, народжені в єгипетському рабстві. Щоб ті, хто житиме вже на рідній землі, не тільки не мали у пам’яті відчуття рабства, а й стали вільними духом», – АФАНАСІЙ, архієпископ Харківський і Полтавський.

3-5 березня 2020 року, у вівторок, середу та четвер першого тижня Великого посту, високопреосвященний Афанасій, архієпископ Харківський і Полтавський, звершив велике повечір’я з читанням Великого покаянного канону прп. Андрія Критського у Свято-Михайлівському храмі м. Полтави. Спільно з архіпастирем служили ігумен Антоній (Бондарець), секретар єпархіального управління, та протоієрей Олександр Горай, настоятель парафії.

«Так і Господь дає нам сорокаденний піст, щоб ми звільнилися від гріхів і відчули себе вільними від пристрастей і гріхів, які тримають наші душі у рабстві. Звичайно, на цій виснажливій дорозі нас спіткатимуть сумніви у правильності нашого вибору і це буде найбільшим випробуванням – обмеження в усьому, що ще не так давно тішило наше тіло й душу, а це викликатиме нарікання Й боротьбу , під вагою якої будемо знемагати, – сказав зокрема у повчальному слові архіпастир. – Але якщо ми стали на цю спасенну дорогу, то Господь буде нас супроводжувати на ній, зміцнюючи наші сили».

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here