У понеділок першого тижня Великого посту архієпископ Афанасій звершив повечір’я з читанням Великого покаянного канону прп. Андрія Критського

«У час Великого посту нам найбільше слід звертати увагу на свій внутрішній стан, зазираючи в найпотаємніші куточки своєї душі й витягувати звідти гріхи великі й малі, з якими нам жаль розлучатися. Тільки так ми досягнемо мети спасіння», – Афанасій, архієпископ Харківський і Полтавський.

2 березня 2020 року, увечері першого тижня Великого посту, високопреосвященний Афанасій, архієпископ Харківський і Полтавський, звершив велике повечір’я з читанням Великого покаянного канону прп. Андрія Критського у Свято-Михайлівському храмі м. Полтави. Спільно з архіпастирем служили ігумен Антоній (Бондарець), секретар єпархіального управління, та протоієрей Олександр Горай, настоятель парафії. Після читання архіпастир у повчальному слові, зокрема, сказав: «Милосердя, а не жертва, відкриває нам двері до Царства Божого, адже сказав Господь: «Будьте милосердні, як Отець ваш Небесний. Тож нехай постування, молитва і милосердя допоможуть нам отримати оправдання в цьому житті, а особливо тоді, коли відкриються перед нами ворота вічності».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here