У Полтаві бігли марафон заради порятунку музею Патріарха Мстислава

0
131

4 травня у Корпусному парку Полтави відбувся благодійний “Мстиславівський марафон”, організований Харківсько-Полтавською єпархією ПЦУ та обласною федерацією кіокушин карате.  

Реєстрація коштувала 100 грн. Зібрані кошти будуть витрачені на відбудову хати-музею Патріарха Мстислава в Полтаві, адже оселя, де народився та провів дитинство Патріарх Київський і всієї України Мстислав (Степан Скрипник), перебуває в аварійному стані та потребує коштів на відновлення.

Чимало полтавців просто робили благодійні внески. У забігу ж взяли участь більше ста осіб різного віку – вихованці спортшколи, волонтери і ветерани АТО, просто небайдужі. “Марафонцем” став навіть один зі співорганізаторів заходу, священик Свято-Михайлівської парафії Харківсько-Полтавської єпархії ПЦУ Олександр Горай. Діти бігли “дитячу” дистанцію (300 м), дорослі – 1 і 5 км.

Переможцям вручили книги про Патріарха Мстислава. Наймолодший учасник (3 роки) отримав іграшкового ведмедя від одного зі спонсорів. На присутніх чекали показовий виступ обласної федерації карате, музичні номери від вихованців Творчого центру Наталії Май. Дітей розважали аніматори  – студенти Полтавського національного педуніверситету, також ласували натуральним морозивом від полтавського виробника.

https://np.pl.ua/2019/05/u-poltavi-bihly-marafon-zarady-poriatunku-muzeiu-patriarkha-mstyslava/?utm_source=yxnews&utm_medium=desktop

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here