У Катарі на благодійному ярмарку збирали гроші на православний храм

0
85
Високі гості в православній громаді в Катарі. Фото twitter.com/ukinqatar

У Досі відбувся передвеликодній благодійний ярмарок, на якому збирали кошти для будівництва в столиці Катару православного храму Єрусалимського патріархату. До ініціативи долучилися представники інших православних спільнот цієї історично мусульманської країни.

Як повідомляє Благовест-Инфо з посиланням на РИА Новости, в ярмарку взяли участь сербська, грецька, грузинська, молдавська, болгарська, російська, сирійська і ліванська громади країни. Їхні представники пропонували на продаж страви національної кухні і вироби народної творчості.

Архієпископ Катару Макарій розповів, що греко-православний патріархат розраховує добудувати церкву святих Ісаака і Георгія до кінця цього року. Вона буде вміщати до 700 чоловік, а для освячення храму в Катар має приїхати патріарх Єрусалимський Феофіл III. “Зараз наші служби і літургії проходять в залі приватної школи, до Різдва ми сподіваємося закінчити будівництво нашої церкви, яка буде приймати під свій покров всіх православних, які перебувають в країні”, – сказав архієпископ. За його словами, служби в церкві будуть відправлятися трьома мовами.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here