Свобода праведності – вибір віруючого

0
132

«Апостол Павло говорить нам про свободу праведності. Тобто, ту свободу, яка дається нам  шляхом боротьби з гріхами. Вона дається важко, але тільки вона веде до Царства Божого», – АФАНАСІЙ (Шкурупій), архієпископ Харківський і Полтавський ПЦУ.

14 липня 2019 року, в день вшанування пам’яті безсрібників Косми і Даміана, високопреосвященний Афанасій, архієпископ Харківський і Полтавський, звершив святу Божественну літургію в Свято-Вознесенському храмі. Спільно з владикою служив ігумен Антоній (Бондарець), секретар єпархіального управління.

«Але святий апостол говорить і про те, що є свобода й від праведності, а найближчий і найшвидший шлях до опанування нею, це життя за принципом – роби те, що дає тобі задоволення, живи без моральних перепон, як заманеться, адже всякі умовності обмежують твою свободу. І тому із висоти своєї мудрості він нас вчить, що тільки в свободі праведності, позбавленої гріховних пристрастей, ми можемо здобути право для своєї душі перебувати в раю вічного життя», – зазначив у своїй проповіді архіпастир.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here