Озлоблення людини небезпечне для оточуючих

«Полем діяльності диявола є людська свідомість. Саме на неї він намагається впливати впродовж усього життя людини. І ця темна сила настільки сильно себе проявляє, що часто навіть руйнує психіку, якщо людина не бореться. А боротися вона може лише у вірі в Бога», – АФАНАСІЙ (Шкурупій), архієпископ Харківський і Полтавський.

21 липня 2019 року, в день вмч. Прокопія, високопреосвященний Афанасій, архієпископ Харківський і Полтавський, звершив святу Божественну літургію в Свято-Вознесенському храмі. Спільно з владикою служив ігумен Антоній (Бондарець), секретар єпархіального управління.

«В багатьох випадках людина, над якою темна сила бере владу, стає біснуватою, навіть небезпечною для оточуючих. Саме таких хворих і зустрів Христос на березі Гадаринського озера. Як говорить нам Євангелія, вони були страшні в гніві, ненависті й безпричинному озлобленні. Господь пожалів їх і зцілив, усунувши причину їхнього озлоблення вигнанням із них бісів,  сказав у повчальному слові архіпастир. – У наші дні такі люди отримують допомогу в Церкві, тому що причиною одержимості темною силою є духовна слабкість. Чому вона можлива? Тому що людина втрачає, або й зовсім не має релігійного почуття, а керується своєю гординею. Ми сильні духом тільки тоді, коли перебуваємо в єднанні з Богом, коли ми молимося, сповідаємося у скоєних гріхах і причащаємося Тіла й Крові Христових. Тоді Господь допомагає нам, огороджуючи душу й свідомість від навіювань диявольської сили, дає здатність розрізняти добро і зло».

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here