Патріарх Ілля ІІ прокоментував арешт свого клірика з отрутою

0
297
Отець Георгій Мамаладзе і патріарх Ілля ІІ. Фото kavkazplus.com
Отець Георгій Мамаладзе і патріарх Ілля ІІ. Фото kavkazplus.com
Отець Георгій Мамаладзе і патріарх Ілля ІІ. Фото kavkazplus.com

Предстоятель Грузинської православної церкви патріарх Ілля ІІ планує швидке повернення на батьківщину з Німеччини, де йому зробили операцію на жовчному міхурі. Про це він заявив у відеозверненні до земляків, яке поширилося в соціальних мережах.

Як повідомляє interpressnews.ge, хірургічне втручання в було успішним, однак радість від цього затьмарила звістка про арешт у Тбілісі працівника патріархії отця Георгія Мамаладзе, котрого перехопили в аеропорту перед вильотом до Німеччини з отрутою в багажі. Країною поширилися чутки, що в такий спосіб було попереджено замах на життя патріарха. Однак пізніше на передній план вийшла версія про те, що готувалося отруєння іншої особи – референта патріархії Шорени Тетруашвілі. Офіційних коментарів із цього приводу мінімум: правоохоронці пояснюють, що наразі розголос може тільки зашкодити слідству, тоді як усі обставини справи будуть оприлюднені згодом, у належний час.

«Смуток і радість, як брати-близнюки, ходять разом. Коли людина в радості, вона повинна очікувати смутку. Смуток, ти початок радості. Радість, ти початок смутку. Це східна мудрість. На жаль, мені довелося приїхати в Німеччину, і мені зробили операцію на жовчному міхурі. Операція завершилася добре, хороші результати і лікарі скажуть про це. Хочу також торкнутися дивної і якоїсь ненормальної ситуації, яка пов’язана з отцем Георгієм Мамаладзе. Я знаю отця Георгія вже давно, і нічого, крім доброго, від нього не чув і не бачив», – заявив патріарх.

За його словами, церква, країна і грузинський народ завжди повинні бути єдиним організмом. «Ніхто не зможе розлучити нас і нашу церкву. Я через три дні прибуду в Тбілісі і сподіваюся, все заспокоїться, з’ясується і все прийде в норму», – сказав у своєму зверненні владика Ілля ІІ.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here