Олександрійський патріарх Феодор закликав православних їхати на собор

0
169
Патріарх Олександрії та всієї Африки Феодор. Фото pravoslavie.ru
Патріарх Олександрії та всієї Африки Феодор. Фото pravoslavie.ru
Патріарх Олександрії та всієї Африки Феодор. Фото pravoslavie.ru

Патріарх Олександрійський і всієї Африки Феодор ІІ закликав усі православні церкви взяти участь у Святому і Великому Соборі Православної Церкви на Криті в дні П’ятидесятниці року Божого 2016. Сам захід він назвав історичним.

Як повідомляє Православие.BY, предстоятель Олександрійського патріархату вважає, що тільки Болгарська церква сказала категоричне «ні» собору, тоді як інші церкви ще можуть змінити свою думку.

«Православна церква має бути далека від політичних, національних і расових уподобань. Неможливо уявити, щоби можна було в останню мить відповідно до особистих устремлінь і невдоволення відносно першості в диптихах і ролі координатора, котру виконує патріарх Константинопольський, не прибути на церковний собор, хоча раніше рішення було схвалено однодушно!», – заявив владика Феодор.

За його словами, предстоятелі тих церков, котрі висувають на перший план такі суєтні питання, як першість честі, мусять «встати зі своїх багато оздоблених престолів і відвідати Африку, щоби зрозуміти значення бідних і скромних дітей Христових».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here