Одігітрія «Дороговказниця» на життєвих шляхах

10 серпня 2018 року, в день шанування ікони Пресвятої Богородиці «Одігітрія», високопреосвященний Афанасій (Шкурупій), архієпископ Харківський і Полтавський, керуючий Черкаською і Кіровоградською єпархією УАПЦ, завітав до м. Решетилівки на Полтавщині, де в каплиці парафії на честь ікони Пресвятої Богородиці «Одігітрія» звершив водосвятний молебень.

«Пресвята Богородиця «Одігітрія» є нашою захисницею на важких життєвих шляхах. Не лише в дорозі подорожуючим, а й кожному християнину у різних життєвих обставинах, бідах, хворобах, Пресвята Богородиця перша помічниця і захисниця. До неї ми звертаємося молитовно з проханнями, Їй звіряємо найпотаємніші наші думки і почуття. Тому сьогоднішня наша молитва була особливою – за місто наше Решетилівку, батьківщину нашу Україну, за перемогу над лютим ворогом, що вторгся на українську землю, за те, щоб якомога швидше на цьому місці постав нарешті храм, щоб під покровом Пресвятої Богородиці наша Вітчизна розвивалася й міцніла, – сказав у своєму слові до вірян владика Афанасій. – З таким глибоким шануванням ми ставимося до Богородиці тому, що Вона у своїй простоті завжди посеред людського страждання чує благальні молитви і приносить їх до Престолу Свого Сина».

Після водосвятного молебня архієпископ Афанасій разом із вірянами звершив хресну ходу довкола каплиці з читанням Євангелії та окропленням свяченою водою.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here